Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги громадян!

Дата: 04.11.2022 09:30
Кількість переглядів: 103

Фото без опису

Шановні жителі Зіньківської громади! В останні дні не стихає невдоволення у соціальних мережах, викликане відключенням електроенергії.

Усі ми повинні розуміти, у який час живемо: країна втратила більше 30% об'єктів інфраструктури, які забезпечували безперебійну роботу електромереж. На відміну від багатьох інших, наша громада, дякуючи нашим Збройним Силам України, не зазнала відвідин ''асвабадітєлєй'', ми живемо маючи дах над головою і не лише... Всі підприємства та установи, які забезпечують життєдіяльність Зіньківської громади працюють стабільно.

🖇️Стосовно відключень електроенергії в громаді та місті🖇️

👉Є певні лінії електропередач, які постачають її на об'єкти, при зупинці яких неможливим буде водопостачання, водовідведення, робота АЗС, випічка хліба, виробництво борошна та олії, робота медичних та соціальних закладів тощо. Лише тому здійснюється відключення електроенергії, згідно графіків погодинного відключення, у результаті яких об'єкти критичної інфраструктури, будівлі та вулиці, які приєднані до цих електромереж, мають безперебійне електропостачання, а інші - потерпають від його відсутності. У разі аварійного відключення електроенергії, можуть бути без нього всі, без вийнятку. Проте це не найгірше, що маємо на сьогодні, тому просимо вас із розумінням та терпінням поставитися до цього. Не все здійснюється за нашим бажанням: є обставини, сильніші за наші потреби.

🇺🇦Віримо в ПЕРЕМОГУ, крокуємо до неї РАЗОМ!🇺🇦


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора