Перейменовувати чи не перейменовувати вулиці населених пунктів громади – будуть вирішувати самі мешканці
листопада міська рада повторно оприлюднила пропозиції громадської організації «Декомунізація. Україна» з переліком вулиць, які пропонуються до перейменування, але це визвало великий резонанс у громадськості. Багато мешканців категорично не бажають, щоб вулиці, назви яких носять імена російських видатних осіб, було перейменовано.
Шановні громадяни, Закону України «Про деколонізацію/дерусифікацію» в Україні поки що немає (але проєкти вже є), тому мешканці самі повинні вирішувати: чи на часі перейменування. Міська рада зобов’язана запитати у мешканців громади: чи бажають вони змінювати назву вулиці і на яку.
Доводимо до відома всіх мешканців, що на офіційному сайті Зіньквської громади можна перейти на платформу електронної демократії, авторизуватись і взяти участь у голосуванні щодо доцільності перейменувань об’єктів топоніміки. (
Надалі на цій сторінці будуть проводитись консультації, обговорення та голосування за важливі рішення). Результати голосування будуть враховані комісією по перейменуванню під час прийняття рішень.
Посилання на платформу: https://consult.e-dem.ua/5321310100