Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

На Полтавщині введений графік погодинних відключень (ГПВ) споживачів електроенергії

Дата: 02.11.2022 10:49
Кількість переглядів: 106

Фото без описуФото без опису

Голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін ???

??На Полтавщині введений графік погодинних відключень (ГПВ) споживачів електроенергії. Він діятиме сьогодні до кінця доби.

Це перший день, коли в області застосували саме погодинні, а не аварійні відключення. Прошу всіх жителів області поставитися з розумінням до ситуації.

Відповідно до ГПВ область розділена на три черги, які вимикають у визначений час. Поділ на черги – https://bit.ly/3sQwDnz. У ньому зазначені населені пункти та вулиці. Графік вимкнень на листопад – https://bit.ly/3fovu3J. Тут вказані день і час вимкнення світла для кожної черги.

Ворог продовжує бити по енергоінфраструктурі України. І ці удари в графіках передбачити неможливо. Тож усі маємо бути готовими, що в разі необхідності масштабного зниження рівня енергоспоживання в області можуть застосувати й аварійні відключення.

Нині енергетики відпрацьовують усі можливі варіанти, щоб налагодити роботу енергоінфраструктури й запобігти тривалим відключенням. Кожен із нас може допомогти, зменшивши енергонавантаження вдома. Тільки разом нам вдасться тримати енергетичний фронт. Все буде Україна ??


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора