Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги агровиробників!

Дата: 27.10.2022 15:50
Кількість переглядів: 131

Фото без опису

 

?Мінагрополітики затвердило перший перелік отримувачів в рамках Програми підтримки малих агровиробників на загальну суму понад 1,5 млрд грн., в рамках бюджетної підтримки Європейського Союзу. Незабаром виплати отримають 13 960 агровиробників.

???Шановні агровиробники Зіньківської громади, зареєстровані у Державному аграрному реєстрі (ДАР) за програмою надання державної підтримки на одиницю (1 га) оброблюваних сільськогосподарських угідь та за утримання корів, для того, щоб отримати кошти, ви маєте підписати Договір з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств у своєму електронному кабінеті в системі ДАР, виконавши наступні кроки:???

?знайти Договір в історії Вашої заявки, кнопка «Переглянути» у розділі «Мої заявки». Також посилання на підписання Договору можна знайти у вкладці «Мої повідомлення» вашого особистого Кабінету в системі ДАР;

?натиснути «Підписати», обрати «Електронний підпис» та накласти свій Кваліфікований електронний підпис так само як Ви раніше підписували Заявку на допомогу.

??Підписання Договору є необхідною умовою для отримання бюджетних коштів на рахунок.

Департамент агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора