A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

УВАГА: позачергова грошова допомога переселенцям Зіньківської громади!

Дата: 25.10.2022 21:05
Кількість переглядів: 107

?У середу, 2??6?? жовтня, у м. Зінькові за адресою: вул. Воздвиженська, 40 (міська рада) ?? з 1??0??:0??0?? до 1??6??:3??0?? працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН, а саме: 2220 грн. щомісячно на особу протягом 6-х місяців!

??Подати заявку можуть вразливі ВПО, постраждалі від воєнних дій, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, з-за кордону) та має певні категорії вразливостей. Наприклад:

?родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

?родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;

?родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);

?прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

??Не зможуть зареєструватися тільки ті родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій або якщо місячний дохід на кожного члена родини більший, ніж 5400 гривень.

?Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.

Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті https://bit.ly/3Tgnpx5.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора