Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Не створюйте стихійні сміттєзвалища! Поважайте себе та інших!

Дата: 17.10.2022 14:30
Кількість переглядів: 732

Фото без опису

??З приходом осені, пори збору врожаю та прибирання на городах і в садах відходів у вигляді трави, гілок, бур’янів тощо, стрімко почастішали випадки створення стихійних сміттєзвалищ по всій громаді.

Прикро, що деякі громадяни ігнорують заклики влади про цивілізоване поводження зі сміттям.

«Просто викинути, щоб позбутись, і байдуже, як ці відходи потім забиратимуть», - мабуть, саме так думають містяни, які перетворюють території навколо сміттєвих майданчиків міста в стихійні сміттєзвалища, а комунальникам згодом доводиться лопатами, мітлами, залучаючи спецтехніку прибирати ці відходи з категорії “Сад-город”.

????У літню спеку чи у дощову осiнь, кожного робочого ранку працівники відділу благоустрою міської ради ?прибирають стихійні сміттєзвалища біля кожного майданчика зі збору твердих побутових відходів. Нові ж стихійні сміттєзвалища починають з’являтись вже через кілька годин після «зачищення», а іноді першого «засмічувальника» можна спостерігати відразу у вікно від’їжджаючої спеціалізованої техніки. При цьому ніхто з тих, хто створює сміттєзвалища не замислюється, що до такого виду робіт залучається спецтехніка підприємства, важка фізична праця робітників, а також кошти з міського бюджету, які могли бути направлені на ремонт доріг, монтаж нових ліній освітлення, озеленення територій чи на іншу необхідну для громади справу.

??Шановні громадяни! Наполегливо просимо дотримуватись правил благоустрою! Поважайте працю людей, які прибирають на міських територіях, турбуйтесь про естетичний вигляд міста, у якому проживаєте чи приїхали відпочити. Залишайте своє сміття у контейнерах на відповідних сміттєвих майданчиках ТПВ та в урнах для дрібного сміття. Будь ласка, вивозьте сміття із садів та городів на сміттєзвалища чи компостуйте його!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора