A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулася двадцять перша сесія міської ради

Дата: 07.10.2022 19:30
Кількість переглядів: 110

??Сьогодні, 7?? жовтня, під головуванням міського голови Сергія Максименка відбулася двадцять перша сесія міської ради, в якій узяли участь 18 депутатів із 26.

???На сесії було розглянуто та прийнято рішення з 28 питань.

??Так, депутати внесли зміни до ряду Програм, зокрема:

?програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення Зіньківської громади на 2022 – 2024 роки;

?програми забезпечення громадян Зіньківської громади, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2021 – 2024 роки;

?комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Зіньківської громади на 2022- 2024 роки;

?програми розвитку та фінансової підтримки КНП "Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2022 - 2024 роки. Зокрема програмою передбачено кошти в сумі 50 тис.грн на закупівлю йодиду калію для жителів нашої громади, з метою профілактики під час ядерно-технічних аварій та запобігання опроміненню.

??Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам та вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

??Детально розглянуто та обговорено звернення до Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» щодо співпраці та запровадження е-демократії у міській раді.

??Для забезпечення належних умов проживання внутрішньо переміщених осіб, депутати прийняли рішення про співпрацю з філією компанії «Людина в біді» (Clovek v tisni) в Україні.

??Внесено зміни до показників бюджету Зіньківської територіальної громади на 2022 рік та граничної штатної чисельності мережі бюджетних установ.

??Затверджено розпорядження міського голови та договори, укладені міським головою.

??Своїми рішеннями депутати затвердили мережу закладів освіти на 2022 – 2023 навчальний рік; структуру та граничну штатну чисельність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Зіньківської міської ради.

??У ході пленарного засідання розглянули низку майнових та земельних питань. Депутати повернули на доопрацювання проект рішення про погодження умов використання водного об'єкту на території Удовиченківського старостинського округу. Заслухано також інформацію щодо проведеного аукціону з продажу нежитлової будівлі (котельні), що знаходиться за адресою: вул. Воздвиженська, 81б м. Зіньків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора