Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Олена Найда: свято віримо у Перемогу та чекаємо найшвидшого повернення додому

Дата: 21.09.2022 14:57
Кількість переглядів: 324

Фото без опису

?Продовжуємо розповіді про людей, які через російське воєнне вторгнення змушені були покинути свої місця проживання та евакуювалися до Зіньківської громади. Однією з таких стала і родина Олени Найди із с. Зоря Краматорського району Донецької області, яка знайшла прихисток у с. Арсенівка Ставківського старостату Зіньківської громади.

Війна прийшла в до її родини ще в 2018 році, коли син Олександр із друзями приніс додому снаряд, який вибухнув у нього в руці. Відтоді Олександр став інвалідом…

До початку російського воєнного вторгнення на територію України Олена Валеріївна була домогосподаркою, дуже гарно та вміло виконувала будівельні ремонти, чим і заробляла на життя.

?Коли бойові дії наблизилися близько до нашого села, староста дала клич на евакуацію і ми, не роздумуючи, вирішили їхати саме в ці краї, адже тут проживають наші родичі. Щиро дякуємо старості Ставківського старостинського округу Володимиру Васильовичу Барану за надане житло, турботу та милосердя, допомогу, поради та підтримку. У цьому селі люди добрі, привітні та щирі. За цей час ми з ними гарно «вжилися» та з деякими подружилися, - розповідає пані Олена.

Олена Валеріївна не сидить склавши рук і в Арсенівці: допомагає людям із ??ремонтами, навесні посадила огород, на якому нині збирає врожай????. Зимувати родина буде тут, у Зіньківській громаді. Вони свято вірять у Перемогу та чекають найшвидшого повернення додому??


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора