Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулася двадцята (позачергова) сесія міської ради

Дата: 14.09.2022 18:16
Кількість переглядів: 247

Фото без опису

???Сьогодні, 1??4?? вересня, під головуванням міського голови Сергія Максименка відбулася двадцята (позачергова) сесія міської ради в якій узяли участь 22 депутати із 26.

???На сесії було розглянуто та прийнято рішення з 12 питань.

??Так, депутати одноголосно підтримали пропозицію відділу освіти про відновлення роботи дитячих дошкільних закладів на території громади з 1??6?? вересня цього року.

?Єдині були депутати і в питанні відновлення роботи вуличного освітлення у населених пунктах громади, розійшлися думки лише стосовно часу його роботи. Більшістю голосів депутати вирішили відновити з 15 вересня роботу вуличного освітлення з 19:30 до 21:00 години, з наступним коригуванням по тривалості світлового дня та комендантської години.

??На сесії було прийнято рішення про виділення коштів на придбання квадрокоптера для добровольчого формування територіальної оборони.

????Готуючись до осінньо-зимового періоду депутати підтримали рішення про виділення 1,5 млн грн. на зимове утримання доріг комунальної власності, визначивши замовником цих робіт ДП «Агенство місцевих доріг в Полтавській області».

??На сесії було затверджено протокол аукціонної комісії про умови продажу об’єкта нерухомості, розташованого за адресою: 38100, Полтавська область, Полтавський район, м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 81б та інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону (буде оприлюднено найближчим часом).

??Депутати затвердили техдокументацію та внесли зміни до договору оренди землі, а також договори та розпорядження прийняті у міжсесійний період міським головою.

?Сесія пройшла оперативно та злагоджено.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора