Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Полтавщина стала другою домівкою для близько 200 тисяч українців з різних областей

Дата: 14.09.2022 09:30
Кількість переглядів: 184

Фото без опису

Одним з найважливіших завдань Міграційної служби Полтавщини є надання громадянам якісних адміністративних послуг, в тому числі забезпечення їх доступності особам, які прибули з територій, де йдуть бойові дії.

Полтавщина стала другою домівкою для близько 200 тисяч українців з різних областей, які були вимушені переїхати подалі від бойових дій. Для багатьох з них гостро постало питання оформлення документів.

Незважаючи на воєнний стан, усі 28 територіальних підрозділів Міграційної служби Полтавщини працюють у штатному режимі. З початку дії воєнного стану підрозділами служби значну кількість адміністративних послуг надано особам, які, рятуючись від збройної агресії, прибули на Полтавщину, зокрема із Харківської та Сумської областей.

Так, з початку 2022 року територіальними підрозділами міграційної служби Полтавської області:

* 88,8 тисяч оформлено та 65,3 видано паспортів громадянина України для виїзду за кордон, що на 53,5% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року; * 36,5 тисяч оформлено та 29,9 видано паспортів громадянина України у формі ID-картки.

Крім того, підрозділи також продовжують строк дії закордонних паспортів та вносять відомості про дітей, зокрема, йдеться про вклеювання фотокартки дитини (віком до 18 років) до закордонного паспорта батьків. Дана послуга дає можливість громадянам вільно перетинати кордон.

Так, з початку війни, Міграційною службою Полтавської області здійснено:

- 7,5 тис. продовжень строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

- 4,1 тис. вклейок фотокартки дитини (вік до 18 років) до закордонних паспортів їх батьків або їх законних представників.

Для зручності громадян в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

Тож Полтавщина продовжує приймати та допомагати жителям сусідніх регіонів, які були змушені покинути свої домівки через постійні обстріли та бомбардування.

 

УДМС України в Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора