Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні зіньківці, дорогі земляки!

Дата: 06.09.2022 08:25
Кількість переглядів: 205

Фото без опису

?Щиро вітаю вас із Днем міста та річницею його звільнення від нацистських загарбників.

Із сивої давнини бере свій початок наше славне місто, овіяне вітрами багатьох як героїчних, так і трагічних подій минулого і сьогодення.

Найміцнішим вузлом, який не дає перерватися історії, найбільшим скарбом, що лише з роками набуває істинної вартості, і найвищою нагородою, якою вшановуються добрі діла, є людська пам’ять. І те, що зіньківчани з такою великою повагою і любов’ю оберігають здобутки багатьох поколінь попередників, які жили, захищали і працювали на нашій славній землі, заслуговує на особливу повагу.

?Щира подяка всім зіньківчанам, які небайдужі до долі рідного міста, особливо ветеранам, які пройшли війну і відбудову, не зламалися, не втратили віри, а продемонстрували приклад безкорисного служіння малій батьківщині.

Цього року ми не святкуємо День міста – у країні війна… Водночас переконаний, що попереду у нас багато свят та перемог, які ми зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі. Твердо вірю у наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу землю сьогодні, вдячність і повага їм за це.

Нехай живе наше славне місто, щастя та добробут будуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині. ??Щиро бажаю всім нам перемоги, миру, здоров’я, злагоди і добра. З Днем міста, дорогі земляки! З днем народження тебе, рідний Зінькове!

З повагою міський голова

Сергій Максименко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора