Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відкриті турніри з настільного тенісу серед жінок і чоловіків та дворового футболу серед дитячих команд, присвячені Дню міста Зінькова та на підтримку Збройних Сил України

Дата: 03.09.2022 13:48
Кількість переглядів: 181

Фото без описуФото без опису

Сьогодні на комунальній спортивній споруді стадіону "Старт" відбулися відкриті турніри з настільного тенісу серед жінок і чоловіків та дворового футболу серед дитячих команд, присвячені Дню міста Зінькова та на підтримку Збройних Сил України ??

Упродовж турніру з ?настільного тенісу гравці не зменшували свого азартного темпу, впевнено та цілеспрямовано виборюючи першість. За результатами змагань місця розподілилися наступним чином ???

?Серед жінок?:

? місце - Наталія Іванюта;

?місце - Тетяна Гончарова;

?місце - Юлія Іванюта.

? Серед чоловіків?:

?місце - Володимир Леонов;

?місце - Анатолій Чут;

?місце - Володимир Даценко.

?Не менш запеклими виявився турнір з дворового футболу, де всі команди продемонстрували свою майстерність, тож маємо такі результати ???

?Молодша вікова категорія?:

?місце - ФК "Бразилія" (м. Зіньків);

?місце - ФК "Рубін" (с. Шилівка);

?місце - ФК "Солов'янівка (м. Зіньків).

?Старша вікова категорія?:

? місце - ФК "АЦДЦ" (м. Зіньків);

? місце - ФК "Ставкове";

? місце - ФК "Велика Павлівка".

???Секретар міської ради Олександр Прокопенко привітав усіх присутніх з Днем міста, нагородив переможців та призерів змагань кубками, медалями та грамотами.

?Щиро вітаємо всіх учасників та переможців сьогоднішніх спортивних змагань ?? Зичимо всім міцного здоров'я, мирного неба над головою, якомога більше Перемог та всіляких гараздів! Зіньківська громада пишається своїми спортсменами та їх досягненнями???

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора