A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги сільгосптоваровиробників!

Дата: 26.08.2022 14:31
Кількість переглядів: 202

?Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 року №918 затверджено розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

?Фінансування відбувається за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу. Підтримкою зможуть скористатися агровиробники, які обробляють від 1 до 120 га ?сільськогосподарських угідь або які утримують від 3 до 100 ?корів. Безповоротна допомога в розмірі 3100 грн виплачуватиметься за один гектар сільськогосподарських угідь (але не більше 372 тис.грн), а також 5300 грн за корову (але не більше 530 тис.грн).

?Отримувач бюджетних коштів може разово скористатися одним із визначених напрямів.

?Окрім того, процедуру подачі заявок суттєво спрощено, оскільки підтримка надаватиметься фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, зареєстрованим у Державному аграрному реєстрі (dar.gov.ua), через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

?Подати заявку можна з 1?? вересня 2??0??2??2?? року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора