Сьогодні ще одним мужнім воїном поповнився стрій Небесного війська…
Зіньківська громада попрощалася із захисником, вірним сином України, солдатом кулеметного взводу 3-го механізованого батальйону Бутом Дмитром Михайловичем.
Біля Свято-Успенського собору у Полтаві о 10:00 год. відбулася панахида за двома бійцями, які полягли на російсько-українській війні. Один із них – 41-річний Дмитро Бут.
Живим коридором, стоячи на колінах з квітами у руках, зустрічали кортеж з тілом загиблого Воїна жителі Шилівського та Дейкалівського старостинських округів. Ніхто не міг стримати сліз, біль і відчай огортав серця через відібране безжальним ворогом ще одне життя…
Дмитро був люблячим сином, батьком, братом, цінував дружбу і сам був хорошим другом. У чоловіка залишилися батьки, двоє малолітніх дітей та сестра. Низький уклін мамі воїна Тетяні Тихонівні та батьку Михайлу Дмитровичу за сина – патріота своєї Батьківщини.
Поховали Захисника України на кладовищі с. Підозірка Дейкалівського старостату з військовими почестями.
Вічна та світла пам’ять Буту Дмитру Михайловичу!