Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Народний депутат України Олег Кулініч: спільно з керівництвом області і Зіньківської громади нами зроблено все, щоб вирішити одну з ключових проблем для освітян і учнів Зіньківщини

Дата: 12.08.2022 14:50
Кількість переглядів: 132

Фото без опису

Фінансування на ремонт покрівлі Зіньківського ліцею імені Зерова, яка була знищена стихією, вже є! 
Сьогодні головою Полтавської ОВА підписано розпорядження. Область виділить понад 6,7 млн грн на цей об’єкт. Ще 3 млн грн — це кошти бюджету громади та допомога від мене — і в рамках депутатських повноважень, і моя особиста. Таким чином, проект загальною кошторисною вартістю понад 9,7 млн грн буде реалізований за співфінансування в пропорції 70% на 30% (відповідно, область і громада). 
Роботи включають, перш за все, розбирання та демонтаж старої покрівлі, установлення нового каркасу та, власне, нової шатрової покрівлі з металочерепиці. Також це передбачає утеплення, гідроізоляцію, обробку вогнезахисними матеріалами, облаштування повітропроводів, ливнівок та стічних труб, електрифікацію горища, заземлення та громовідвід. Окрім того, згідно з проектом, буде облаштовано так звану систему “антилід”, тобто підігрів покрівлі, аби уникнути нашарування наліді і снігу взимку. 
Хочу подякувати голові Полтавської ОВА Дмитру Луніну за оперативну реакцію на цю проблему відразу після нашої зустрічі. В умовах війни, економічної кризи і постійного зростання цін на всі матеріали — це складне завдання, але вихід знайдений.
Зараз нелегкий час для держави, тому всі проблеми треба вирішувати спільно, чітко і в конструктивному режимі. Саме так, як роблять українські військові, подаючи найкращий приклад ефективності і організованості. 
У даному ж випадку справа стосується майбутнього нашої країни, дітей — їх освіти, розвитку і виховання. Тож це заслуговує першочергової уваги і вимагає скоординованості всіх гілок влади! Обов’язково інформуватиму мешканців Зіньківської громади про хід ремонтних робіт!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора