Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги громадян!

Дата: 11.08.2022 14:36
Кількість переглядів: 188

Фото без опису

1??0?? серпня 2??0??2??2?? року в Зіньківській міській центральній лікарні відбулася зустріч міського голови Сергія Максименка, заступника міського голови Альони Кришталь, голови постійної комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва міської ради Олександра Манька, директора КНП "Зіньківська міська центральна лікарня" Олександра Запорожченка із середнім та молодшим медичним персоналом неврологічного та гінекологічного відділень лікарні.

???Фінансування медичного закладу здійснюється Національною здоров’я України згідно укладених договорів. НСЗУ контролює дотримання умов договорів та робить прямі виплати закладам охорони здоров’я за надані послуги. Фактично фінансування лікарні здійснюється за кількістю вилікуваних випадків. На тлі загального зменшення кількості хворих, які потребують стаціонарного лікування, виникла об’єктивна необхідність об’єднання неврологічного з терапевтичним відділенням, гінекологічного відділення - з хірургічним. При цьому ні якість, ні кількість медичних послуг не змінюється, як і кількість ліжкомісць.

Зіньківська міська центральна лікарня постійно готується і готова до прийняття великої кількості хворих та постраждалих. Тому депутатами міської ради на минулих пленарних засіданнях сесій прийнято рішення про виключення приміщень головного корпусу лікарні з Переліку об’єктів комунальної власності Першого типу для передачі в оренду з проведенням аукціону.

Особливо актуальним постало питання раціонального використання лікарняних приміщень в умовах повномасштабної війни з росією та значною кількістю внутрішньо переміщених осіб (понад три тисячі), які також обслуговуються в нашій лікарні, адже життя та здоров’я громадян є найважливішими цінностями.

???Депутатським корпусом міської ради на пленарному засіданні, що відбулося 3?? серпня 2??0??2??2?? року, обговорювалося питання щодо утворення реабілітаційного відділення у Зіньківській лікарні.

?Пріоритетні напрямки роботи відділення: відновлення втрачених функцій, працездатності та повернення до активного життя, а також хворих, які перенесли інсульти та іншу неврологічну патологію, хвороби опорно-рухового апарата, оперативні втручання та потребують відновлення порушених функцій. Тому ініціатива адміністрації Зіньківської лікарні була одноголосно підтримана депутатами.

?На наступній сесії міської ради планується виділення коштів для придбання необхідного обладнання.

?Розвиток медицини в громаді, розширення сфер медичних послуг є пріоритетними напрямками роботи міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора