Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Розповіді про людей, які евакуювалися до Зіньківської громади

Дата: 08.08.2022 10:16
Кількість переглядів: 149

Фото без опису

?Продовжуємо розповіді про людей, які через російське воєнне вторгнення змушені були покинути свої місця проживання та евакуювалися до Зіньківської громади.

?У Великопавлівському старостинському окрузі нині проживає родина переселенців, що евакуювалася із селища Вугледар Донецької області. До початку повномасштабного російського воєнного вторгнення голова родини Вадим працював на шахті, а його дружина Ніна – реалізатором на місцевому ринку. Син подружжя із 2014 року служить у лавах Збройних Сил України.

Першого квітня Ніна та Вадим, під обстрілами та вибухами снарядів, виїхали до Дніпра. Евакуюватися допомагали активісти організації Червоного Хреста. Прибувши до міста місцеві волонтери нагодували їх та допомогли родині з тимчасовим прихистком.

Та все ж одноголосно родина Ніни та Вадима вирішила їхати подалі від бойових дій. Тож дорога завела їх до Великої Павлівки Зіньківської громади.

? Староста села Ярослав Олексійович Переятенець знайшов для нашої родини затишний будиночок. Коли ми зайшли до хатинки, то серце защеміло, адже цей будиночок дуже схожий на мамин і проживаючи в ньому я відчуваю себе, як у рідному домі, - розповідає пані Ніна.

Вадим та Ніна говорять, що місцеві жителі ставляться до них із розумінням, допомагають хто чим може. Та й саме подружжя не сидять склавши руки: навели лад у садку, посадили грядочку, Вадим заготовляє дрова на зиму, а Ніна займається консервацією.

У вільний час родина відвідує місцеву бібліотеку. Та все ж, як би добре їм не було у Великій Павлівці, вони мріють, щоб якнайшвидше закінчилась війна, щоб усі живими та здоровими повернулися до свого містечка, до своєї квартири, до мирного життя??


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора