A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулося пленарне засідання сесії міської ради

Дата: 03.08.2022 16:58
Кількість переглядів: 140

??Сьогодні відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання, у роботі якого взяли участь 23 депутати із 26.

?Депутати розглянули 3??3?? питання порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківської громади.

?Присутні заслухали інформацію керівника Диканської окружної прокуратури Олександра Рябовола про роботу Диканської окружної прокуратури за І півріччя 2022 року.

? Депутати внесли зміни до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Зіньківської громади та до ряду Програм, зокрема:

?програми соціально-економічного розвитку Зіньківської громади на 2022 – 2025 роки;

?місцевої цільової програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Зіньківської громади на 2022 – 2024 роки;

?програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів Зіньківської громади на 2022 – 2024 роки.

??Погоджено проект рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам на ліквідацію наслідків стихійного лиха, яке відбулося 20 липня 2022 року.

??Визначено ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» замовником послуг з експлуатаційного утримання вулиць населених пунктів Зіньківської територіальної громади та затверджено перелік об’єктів експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності Зіньківської громади, фінансування яких буде здійснюватися у 2022 році за рахунок коштів бюджету Зіньківської громади, шляхом надання субвенції з місцевого бюджету до обласного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

?Внесено зміни до показників бюджету Зіньківської громади на 2022 рік. Так, депутати одноголосно прийняли рішення про виділення з резервного фонду бюджету Зіньківської громади 4 852 000 грн на капремонт даху головного корпусу Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова.

??Внесено зміни до граничної штатної чисельності мережі бюджетних установ; внесено доповнення до Положення «Про порядок використання шкільних автобусів закладами освіти Зіньківської міської ради».

??Своїми рішеннями депутати погодили припинення діяльності Романівського та Петрівського сільських клубів, Василе-Устимівської, Підозірківської, Саранчівської, Романівської, Соколівщанської, Дамасківської, бібліотек-філій з 01.11.2022 року.

???З метою приведення назв закладів загальної середньої освіти у відповідність до вимог законодавства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Законом України «Про повну загальну середню освіту», вирішено перейменувати Бобрівницьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів на Бобрівницьку гімназію, Покровську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів на Покровську гімназію, Шенгаріївську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів на Шенгаріївську гімназію.

??Затверджено розпорядження міського голови та договори, укладені міським головою.

??У ході пленарного засідання депутати розглянули низку майнових та земельних питань.

?До виконавчого комітету міської ради надійшло 2 запити від депутатки міської ради Тетяни Друмової, які були детально обговорені та по яких надано конструктивні відповіді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора