A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Як би не було добре в гостях, вдома – найкраще!

Дата: 29.07.2022 08:12
Кількість переглядів: 188

??На території Ставківського старостату проживає багато родин, які через війну вимушені були покинути свої домівки. У кожної сім’ї своя життєва історія. І ось чергова із них.

Родина Наталії Гудєй: чоловік Сергій, донька Даша (учениця 8-го класу, син Владислав (студент Національного технічного університету «Харківський політехнічний iнститут») та сім’я Ольги Жилєнко: чоловік Олександр, доньки Ангеліна (учениця 9-го класу) та Вероніка з чоловіком Русланом і маленьким сином Ванюшею.

До 2??4?? лютого цього року обидві родини проживали у м.Золоте Луганської області. У кожного була своя робота: чоловіки працювали на шахті «Карбоніт», Наталія – методистом у Публічній бібліотеці Гірської МТГ, Ольга працювала в Золотівській дитячій бібліотеці, діти навчалися, старша донька Ольги Вероніка до декретної відпустки працювала вчителем у Комишуваському НВК.

На жаль, страшна війна перекреслила всі плани та мрії родин Гудєй та Жилєнко, тож разом зі своїми домашніми улюбленцями (??двома собаками вівчарками та ?котом Тихоном, яких не змогли залишити) вони змушені були евакуюватися. Прихисток знайшли у Ставківському старостинському окрузі Зіньківської громади.

Разом із місцевими жителями вони беруть участь у благоустрої села та є активними читачами сільської бібліотеки. Нещодавно спільно із бібліотекарем Ставківської сільської бібліотеки Валентиною Шевченко, Наталія та Ольга провели літературний пікнік «Хіт-парад сучасних книг». Діти з задоволенням відвідують сільський клуб, весело та корисно проводять дозвілля на спортивних тренажерах та дитячих майданчиках.

Всі вони об’єдналися, згуртувалися та дружною великою родиною проживають в будинку Ніни Буденної, разом з господинею. Наталія та Ольга дистанційно працюють на своїх роботах.

?З перших днів, як ми опинилися у Ставківському старостаті, нам допомагає та всіляко підтримує староста села Володимир Васильович Баран. Наші родини щиро вдячні йому за привітність, добре серце та людяність, - говорять родини Гудєй та Жилєнко.

??Щиро бажаємо цим родинам мирного неба, Перемоги та найшвидшого повернення додому, адже як би не було добре в гостях, вдома – найкраще!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора