Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги громадян!

Дата: 26.07.2022 13:15
Кількість переглядів: 172

Фото без опису

??Полтавське районне управління ГУ ДСНС України в Полтавській області звертається до громадян з приводу обережного поводження з вогнем.

??Не користуйтеся вогнем для знищення сухої трави та сміття.

??Не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях.

??Слідкуйте, щоб діти не бавилися сірниками та запальничками.

??Якщо під час відпочинку на природі чи знаходячись на присадибній, дачній ділянці помітили безупинне розповсюдження вогню негайно повідомте до пожежно-рятувальної служби за ??телефоном "1??0??1??".

?????Також нагадуємо, що відповідно до ст. 77-1 КУпАП випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3 060 грн до 6 120 грн і на посадових осіб – від 15300 грн до 21420 грн.

?Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 6120 грн до 12240 грн і на посадових осіб – від 21 420 грн до 30 600 грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора