Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Змінено умови ввезення домашніх тварин до Польщі

Дата: 15.07.2022 10:52
Кількість переглядів: 227

Фото без опису

16 липня 2022 року ввезення домашніх тварин (коти, собаки та тхори) в супроводі їх власників або опікунів (уповноважені особи) на територію Республіки Польщі з України буде можливим за умови виконання певних вимог.

Наводимо їх перелік:

  • тварина ідентифікована за допомогою мікрочіпу;
  • тварина має діючу вакцинацію від сказу, яка проведена не раніше дати мікрочіпування;
  • тварина має дійсний паспорт Європейського зразка, який видається ветеринарними установами Держпродспоживслужби та підтверджує проведення вищезгаданих операцій.

Для спрощення процедури перетину кордону польські митні та ветеринарні служби не вимагатимуть довідку про стан здоров’я та результати тестування рівня антитіл проти сказу, проведеного методом титрування.

У разі подальшого переміщення до країни, де таке випробування необхідно, власник домашньої тварини може провести тестування в Польщі. Витрати на дослідження та інші необхідні ветеринарні процедури несе власник тварини.

 Провідний лікар ветеринарної медицини відділу ветеринарної медицини та протиепізоотичної роботи Полтавського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Марина Гринь

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора