Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги сільгосптоваровиробників!

Дата: 13.07.2022 16:01
Кількість переглядів: 156

Фото без опису

????Зіньківська міська рада повідомляє, що рішенням Полтавського обласного штабу щодо збирання ранніх зернових культур та проведення комплексу осінньо-польових робіт у 2022 році визначено основні вимоги сільськогосподарських робіт.

????Зокрема, для переміщення автотранспорту і сільськогосподарської техніки, яка задіяна на проведенні збиральних робіт, спеціальні дозволи не видаються.

????Переміщення автотранспорту і сільськогосподарської техніки підприємствами та фермерськими господарствами здійснюється відповідно до шляхового листа, оформленого відповідно до вимог, з обов’язковим зазначенням виду робіт та місця їх проведення. Водій транспортного засобу зобов’язаний при собі мати паспорт громадянина України, довідку з місця роботи із зазначенням особистих даних та назву виконуваних робіт у господарстві. Довідка завіряється печаткою підприємства та підписом керівника.

????Особистим селянським господарством для переміщення автотранспорту і сільськогосподарської техніки, яка задіяна на проведенні збиральних робіт у комендантську годину, довідка видається керівником територіальної громади та завіряється печаткою громади та підписом керівника.

?????З метою недопущення конфліктної ситуації при перетинанні блок-постів і роботі в полі під час комендантської години, сільгосптоваровиробники зобов’язані своєчасно повідомляти Зіньківську міську раду (до 1??5??:0??0?? щоденно) про здійснення таких робіт та пересування транспорту, зокрема сільськогосподарської техніки та вантажного транспорту із збіжжям.

????Пересування негабаритної техніки шляхами державного значення відбувається відповідно до Правил дорожнього руху та наступних вимог, а саме: керівник господарства особисто інформує чергового патрульної служби за номером ?? телефону: 067-157-05-92 про планове переміщення. У повідомленні зазначається назва підприємства, назва та номер транспортного засобу, особисті дані водія, час та напрямок руху.

????Роботу елеваторів та хлібоприймальних пунктів у нічний час слід організувати таким чином, щоб «перезмінка» відбувалася до настання комендантської години та після її завершення. Пункти прийому урожаю мають бути обладнані укриттями для людей та іншими засобами для використання під час оголошення «Повітряної тривоги».

?????????Всі працівники, задіяні в польових роботах, а також співробітники елеваторів, в обов’язковому порядку повинні мати при собі документ, що засвідчує особу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора