A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Громадяни, які мають можливість виконувати податкові обов'язки та які на сьогодні не подали декларації про доходи за 2021 рік, повинні подати декларацію не пізніше 19 липня

Дата: 13.07.2022 14:06
Кількість переглядів: 93

????Зіньківська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області розповідає, що громадяни, які мають можливість виконувати податкові обов'язки та які на сьогодні не подали декларації про майновий стан і доходи за звітний (податковий) 2021 рік, повинні не зволікати та подати декларацію не пізніше 1??9?? липня 2??0??2??2?? року.

????Цей термін передбачений Законом України від 12.05.2022 р. №2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» (далі – Закон України №2260).

????Так, платники податків, які відповідно до норм розділу IV ПКУ зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи та мають можливість виконувати свої податкові обов'язки щодо дотримання термінів подання звітності, звільняються від відповідальності за несвоєчасне виконання таких обов'язків, граничний термін виконання яких припадає на період починаючи з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності Законом України №2260 за умови подання податкової звітності до 20 липня 2022 року та сплати податків та зборів у строк не пізніше 31 липня 2022 року.

????Оскільки 31 липня 2022 року припадає на вихідний день, то з урахуванням норм п. 57.1 ПКУ останній день для сплати податкових зобов’язань громадянами за даними декларацій припадає на 01.08.2022.

??Нагадуємо, що для зручності платників податків запроваджено електронний сервіс в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» – «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість громадянам подати декларацію в електронному вигляді.

????Скористатись зазначеним сервісом зможуть особи, які ідентифіковані за особистим ключем, виданим кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора