A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні громадяни, керівники установ, підприємств та організацій!

Дата: 12.05.2022 14:20
Кількість переглядів: 223

????Від початку російської агресії та повномасштабної війни проти України Росія, порушуючи правила ведення війни, масово чинить воєнні злочини на території нашої держави.

????Збройні Сили України ведуть запеклі бої, відбиваючи атаки російської армії по всій нашій країні. Україна зазнає великих людських втрат та економічних збитків.

????Водночас із військовою агресією Росія здійснює агресію в інформаційній сфері, при тому не лише всередині нашої держави, а й в усьому світі. Відверта брехня та дезінформація поширюється, зокрема, й через доступні для перегляду в мережі Інтернет російські пропагандистські канали, діяльність яких становить глобальну загрозу. Такі дії Росії є цинічними і виходять за межі норм міжнародного права та людської моралі.

????Дезінформація, фейки та озброєна брехня є основними інструментами Кремля для виправдання й підтримки війни в Україні, ухилення від санкцій за незаконне та обурливе вторгнення в нашу державу.

????Крім того, російська влада для планування і реалізації своїх подальших військових операцій проти України використовує наявні в інформаційному просторі відомості про вітчизняні об’єкти критичної інфраструктури, їх місце розташування та виробничі потужності. Внаслідок поширення такої інформації посилюються загрози Україні, ворог намагається знищити об’єкти критичної інфраструктури (залізничної, автотранспортної, дорожньої, мостової, енергетичної тощо), ускладнюється її подальше відновлення і підтримання штатних режимів функціонування. Таким чином інформація стає зброєю, яка шкодить країні.

????З метою збереження стійкої та безпечної роботи об’єктів критичної інфраструктури, обмеження обізнаності ворога щодо функціонування та відновлення, задля швидкого наближення перемоги наголошую на недопущення розповсюджувати у ЗМІ ?????відомості про діяльність важливих для держави підприємств, їх профіль роботи, надання ними першочергових робіт і послуг.

Начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора