A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні жителі Зіньківської громади!

Дата: 18.04.2022 18:00
Кількість переглядів: 126

На зображенні може бути: текст

????????Триває 5??4?? доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню... Незважаючи на всі труднощі, наші дії злагоджені та скоординовані. Продовжуємо працювати, допомагаючи Збройним Силам України, опікуємось внутрішньо переміщеними особами, забезпечуємо життєдіяльність та роботу об’єктів критичної інфраструктури.

???? Двічі вночі та один раз вдень по всій Полтавській області була оголошена "Повітряна тривога".

????Станом на 1??8??:0??0?? годину ситуація у місті та селах стабільна та контрольована????????????

????Виконавчий комітет міської ради продовжує реєструвати та розселяти людей, які евакуюються. Станом на 1??8?? квітня прийнято та розселено 2??7??3??4??переселенці.

???? Продовжуємо видачу гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. На сьогодні таку допомогу отримали 1??8??8??6?? переселенців.

???????????? Нагадуємо, що в будинку дитячої та юнацької творчості, за ???? адресою: вул. Першотравнева, 3?? м. Зіньків, працює пункт прийому та видачі одягу для переселенців.

?? Не забувайте про дотримання з 2??1??:0??0?? до 0??5??:0??0?? правил комендантської години та не нехтуйте вимогами світломаскування у темну пору доби.

????Міська рада працює цілодобово (?? тел.: 066-877-45-15).

????????Зберігаймо спокій та віримо в Збройні Сили України! Ми сильна нація, яка не збирається коритись і ламатись під колесом історії. Разом до Перемоги????????


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора