Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ МУЛЬТИПРЕДМЕТНОМУ ТЕСТІ

Дата: 07.04.2022 12:05
Кількість переглядів: 172

Зважаючи на воєнний стан в Україні зовнішнє незалежне оцінювання, для бажаючих вступити до закладів вищої освіти, у 2022 році не проводитиметься.

Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ. Український центр оцінювання якості освіти не готовий повідомити, які іспити й у якому форматі потрібно буде складати вступникам, але точно можна сказати, що для організації будь-яких іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію буде отримаємо з бази даних реєстрації для участі в ЗНО.

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, якщо ви зареєструвалися для участі в ЗНО 2022 року (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти) – ви є потенційним учасником вступного тестування.

Всі, хто маєте сертифікат учасника ЗНО, зможете заходити на свою Інформаційну сторінку (логін і пароль для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій, яка стосуватиметься саме вас.

Терміни входу на Інформаційну сторінку, буде повідомлено додатково на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Найважливіший документ учасника/учасниці традиційного ЗНО - Сертифікат учасника ЗНО (документ із фотокарткою і переліком предметів, вибраних для складання). Для участі в НМТ цей документ не потрібен, однак для комунікації з учасниками (підтвердження бажання взяти участь у тестуванні, вибір очікуваного міста перебування на час тестування тощо) буде використано Інформаційну сторінку учасника ЗНО. Доступ до неї здійснюється за номером та PIN-кодом, зазначеними в сертифікаті.

Якщо Ви у 2022 році закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка І-ІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) – в такому разі, до 9 квітня, необхідно створити реєстраційну картку. Якнайуважніше поставтесь до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання Вами документів для вступу.

У реєстраційній картці Ви побачите поля для вибору предметів ЗНО/ДПА. Заповніть їх, навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО. Якщо є змога, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби додайте медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і передайте керівникові закладу освіти, де ви навчаєтеся. Якщо такої можливості немає – не хвилюйтеся: достатньо того, що ви сформували реєстраційну картку.

Якщо Ви уже здобули повну загальну середню освіту (маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту / атестат) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) – також, до 9 квітня створіть реєстраційну картку. Якщо маєте змогу, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби можете додати медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і надішліть такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009). Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу: vintest@vn.testportal.gov.ua. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

Керівникам закладів освіти необхідно здійснити певні дії:

-якщо учні/студенти вашого закладу освіти уже зареєструвалися для проходження ЗНО і ви завчасно надіслали документи до відповідного регіонального центру. Ваші випускники вважаються потенційними учасниками вступних іспитувань;

-вам необхідно стежити за новинами на сайті Українського центру оцінювання якості освіти й заходити до свого Кабінету керівника. Певна частина Ваших учнів могла втратити сертифікати ЗНО, тож найближчим часом у Кабінеті керівника буде розміщено логіни й паролі до Інформаційних сторінок учнів;

-вам необхідно цю інформацію передати випускникам, щоб надалі вони могли підтвердити своє бажання цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, а також зазначити місто де, вони перебуватимуть у період тестування.

На даний час, заклади освіти Зіньківської громади підпорядковані Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти (вул. Новоселівська, 27. м.Дніпро, 49083, (056) 790-24-99, (068) 151-16 43, rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора