Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги громадян!

Дата: 23.03.2022 17:20
Кількість переглядів: 138

Незважаючи на обставини воєнного стану, комунальники, енергетики, газова служба, працівники відділу благоустрою Зіньківської міської ради постійно в роботі. Вони прибирають, чистять, ремонтують, забезпечують стабільне електро -, газо-, водопостачання, безперебійно здійснюють вивезення твердих побутових відходів, підтримують належний стан тротуарів, зелених зон і прибудинкових територій.

Щодня по завершенні комендантської години працівники відділу благоустрою міськради приступають до прибирання територій Зіньківської громади та виконання інших завдань.

Бригади аварійних служб МКП «Зіньківський комунгосп» також на своєму чергуванні: вивозять сміття, ремонтують та ліквідовують пориви на водогонах, прочищають каналізацію.

Водночас лише силами відділу благоустрою та комунальників навести лад після затяжної зими в наших населених пунктах неможливо.

Виконавчий комітет міської ради закликає жителів громади, суб’єктів господарювання активно долучатися до наведення порядку на своїх закріплених та прибудинкових територіях та їх благоустрою.

А нам, мешканцям громади, необхідно зробити невелике зусилля, в першу чергу над собою, своєю свідомістю – не смітити. Просто прибрати своє зрубане гілля біля подвір’я, не викидати сміття куди попало, а прогулюючись, викинути папірець у смітник, навчаючи цього дітей. Адже благоустрій нашої громади - спільна справа усіх її мешканців. Пам’ятаємо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Шановні мешканці громади! Навіть зараз за спожиті послуги, за змогою, потрібно платити, хоча на час воєнного стану уряд зробив для українців деякі послаблення і в цей період нікого не будуть штрафувати чи відключати від послуг. Сплата за комунальні послуги є великою допомогою і підтримкою комунальних служб та вдячністю споживачів працівникам за роботу.

Отже, приступаємо до впорядкування і благоустрою Зінькова та сіл громади, сплачуємо комунальні послуги, працюємо задля Перемоги!

Виконавчий комітет Зіньківської міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора