A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні жителі Зіньківської громади!

Дата: 23.03.2022 18:00
Кількість переглядів: 139

????Станом на 1??8??:0??0?? год. ситуація у місті та населених пунктах спокійна та контрольована????????????

????Сьогодні міський голова Сергій Максименко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та комунальних підприємств, на якій було розглянуто цілий ряд практичних питань щодо забезпечення стабільного функціонування об’єктів інфраструктури Зіньківської громади. Дано цілий ряд завдань та доручень.

????Усі сфери життєдіяльності населених пунктів працюють безперебійно.

????Упродовж дня велися роботи по укріпленню блок-постів.

????Від Полтавської обласної військової адміністрації та ТДВ «Укроліяпродукт» сьогодні ми отримали гуманітарну допомогу з памперсами та необхідними речами для всіх, хто потребує допомоги.

????Виконавчий комітет міської ради продовжує реєструвати та розселяти людей, які евакуюються. Станом на 2??3?? березня прийнято і розселено 1??3??4??8?? переселенців.

????Шановні громадяни! Нагадуємо вам, що на території Полтавської області з 2??0??:0??0?? до 0??6??:0??0?? діє комендантська година. У цей час ЗАБОРОНЕНО з’являтися на вулицях та вмикати світло у домівках, установах, підприємствах, організаціях тощо! Дотримуйтесь режиму світломаскування?

????НЕ спалюйте суху траву, поживні залишки, луки, пасовища, ділянки зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинність або її залишки та опале листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонах у населених пунктах та поза їх межами. Нагадуємо вам, що відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 1??0?? до 1??5?? років із конфіскацією майна. Дотримуйтесь вимог чинного законодавства, НЕ наражайте себе на адміністративну та кримінальну відповідальність?

????НЕ реагуйте на провокативні дописи у соціальних мережах.

????Міська рада працює цілодобово (??тел.: 066-877-45-15).

Велика подяка всім, хто оперативно відгукується на всі заклики, працює у посиленому режимі. Разом до Перемоги????????


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора