Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги громадян!

Дата: 19.03.2022 12:30
Кількість переглядів: 211

Фото без опису

1??7?? березня 2??0??2??2?? року набрав чинності новий Закон України про посилення відповідальності за спалювання сухої трави, поживних залишків, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах та поза їх межами, а саме: були внесені зміни в ст. 77 та 77-1 КУпАП????????????

Такі правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу:

??на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 грн до 6120 грн);

??на посадових осіб − від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15300 грн до 21420 грн).

За спалювання відходів і залишків сухої рослинності за статтею 82 КУпАП штраф:

??для громадян від 340 грн до 1360 грн;

??для посадових осіб від 850 грн до 1700 грн.

Голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін доручив правоохоронцям та рятувальникам посилити контроль у цьому напрямі, зокрема зазначивши: "Наголошую: це заборонено! Передбачені адміністративна та кримінальна відповідальність. Наші герої-рятувальники щодня гасять пожежі, розбирають завали, розміновують території — цілодобово на варті нашої безпеки. Замість цього їм доводиться виїжджати на виклики та ліквідовувати підпали сухої трави. Не додавайте рятувальникам роботи! Кожен такий виїзд — це втрачений час і пальне. Маємо всі це усвідомити".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора