A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Увага! Декларування!

Дата: 14.02.2022 15:20
Кількість переглядів: 313

Декларувати свої доходи – це конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України).

Звертаємо увагу платників, що з 1 січня 2022 року розпочалась кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Відповідно до норм Податкового кодексу України громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) діляться на дві категорії: особи, які зобов’язані подати річну декларацію, та особи, які мають право подати її.

Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

– особисто або уповноваженою на це особою;

– поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Інформуємо про переваги електронних сервісів, які особливо актуальні в умовах карантинних обмежень. Фахіцями Зіньківської державної податкової інспекції постійно надаються консультації щодо механізму подачі звітності через електронний кабінет платника (ЕКП). Увійти до нього можна на офіційному вебпорталі державної податкової служби (ДПС) або за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua. Для ознайомлення з порядком користування ЕКП у його відкритій частині створено розділ «Допомога».

Для подання звітності в електронній формі в режимі реального часу (on-line) та використання сервісу автоматичного заповнення на підставі даних ДПС необхідно отримати електронний цифровий підпис, який видається Акредитованим центром сертифікації ключів (АЦСК) Інформаційно-довідкового департаменту ДПС та іншими АЦСК, із переліком яких можна ознайомитися у відкритій частині «Електронного кабінету».

Для того, щоб платники були обізнані в останніх змінах законодавства, податкова служба використовує соціальні мережі, де можна отримувати інформацію з офіційних сторінок як ДПС України, так і Головного управління ДПС у Полтавській області. Телефон для довідок: +38-05353-3-18-73.

Зіньківська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора