A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні жителі Зіньківської громади!

Дата: 04.02.2022 17:30
Кількість переглядів: 270

Враховуючи ситуацію, яка склалась із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, прошу усіх з максимальною серйозністю віднестись до заходів по запобіганню розповсюдження інфекції.

Захворіти на гостру респіраторну хворобу, спричинену COVID-19 може кожен із нас. На жаль, хвороба не робить винятки ні для дітей, ні для дорослих. Люди, які не стикалися з цією хворобою у родичів або знайомих, не можуть усвідомити всієї тяжкості захворювання. І якщо ви вже перехворіли на COVID-19, не треба бути безпечними, тому що захворіти можна і повторно.

Досвід показує, що найбільший наш ворог – це недооцінка ситуації! За інформацією Зіньківського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної установи "Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України" протягом останнього місяця на території Зіньківської громади захворюваність на коронавірусну хворобу стрімко зростає, у тому числі збільшується кількість захворілих серед дітей. Щодня зростає і число госпіталізованих до стаціонарних відділень, а перебіг хвороби стає важчим. На ранок 4 лютого 2022 року кількість людей, що захворіли на COVID-19 на території нашої громади, збільшилась ще на 9 осіб, за тиждень – на 74 особи.

Через те, що більшість із нас не дотримуються елементарних карантинних заходів захворюваність продовжує розповсюджуватись. Тож звертаюся до всіх жителів громади з проханням жорстко дотримуватися правил, щоб запобігти погіршенню ситуації.

Прошу всіх дотримуватися маскового режиму – це надзвичайно важливо, як для власної безпеки, так і для безпеки здоров’я та життя оточуючих. Маску потрібно носити в усіх громадських місцях, транспорті та інших місцях скупчення людей. Тримайте соціальну дистанцію у півтора метри, постійно мийте руки та обробляйте їх дезінфектантами.

Звертаю вашу увагу на те, що планова вакцинація від COVID-19 – це самий дієвий спосіб захистити себе від тяжкого перебігу хвороби.

Суворе дотримання протиепідемічних заходів – це велика незручність, але здоров’я та життя значно дорожче.

Із повагою міський голова Сергій Максименко

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «бережить себе в?д COVID-19 вакцина 1,5 ?---? метри вакцинуйтес тримайте фзичну дистанцю носіть маску мийте руки»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора