A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 03.02.2022 14:06
Кількість переглядів: 468

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Зіньківської міської ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на  автобусних маршрутах загального користування в межах території Зіньківської міської  територіальної громади».

Проект спрямований на врегулювання господарських відносин у сфері надання послуг з організації підготовки проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Розробник проекту: відділ економічного розвитку, муніципальних ініціатив та інвестицій виконавчого комітету Зіньківської міської ради Полтавського району Полтавської області.

Адреса: 38100, м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40  тел. 2-41-12

Проект  рішення виконавчого комітету Зіньківської міської ради «Про затвердження   Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників  на  автобусних маршрутах загального користування в межах території Зіньківської міської  територіальної громади» з додатком та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Зіньківської міської ради (https://zink.gov.ua/) в  розділі « Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються розробником протягом одного місяця з дня опублікування проекту рішення від зацікавлених юридичних та фізичних осіб у письмовому та електронному вигляді за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40. ([email protected])


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора