A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

У відпустці захворіла дитина: чи буде подовження?

Дата: 19.01.2022 16:08
Кількість переглядів: 118

Щорічна відпустка переноситься на інший період або продовжується лише у випадку тимчасової непрацездатності, засвідченої у встановленому порядку.

У період щорічної відпустки працівника листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років не видається (п. 3.15 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян).

Також, згідно з п. 3.11 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян у випадку, коли застрахована особа під час догляду за хворою дитиною перебуває у щорічній (основній або додатковій) відпустці, листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною повинен бути виданий з дня, коли застрахована особа має стати до роботи.

Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років, по догляду за хворим членом сім’ї та в разі захворювання матері або іншої особи, яка фактично здійснює догляд за дитиною віком до трьох років або дитиною з інвалідністю віком до 18 років, не надається, якщо застрахована особа перебувала в цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням або творчій відпустці.

Отже, хвороба дитини під час щорічної відпустки працівниці не є підставою для продовження або перенесення відпустки.

 

Головний державний інспектор Управління

Держпраці у Полтавській області

Тетяна ЖОЛОБ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь