A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Уряд підвищив зарплату лікарів і медсестер з 1 січня 2022 року — постанова Кабміну

Дата: 19.01.2022 16:07
Кількість переглядів: 287

Кабінет Міністрів постановою від 12 січня 2022 р. № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров'я» з 1 січня 2022 року підвищив заробітну плату лікарям і медсестрам. Розмір зарплати за місячну (годинну) норму праці встановили:

  • на рівні не менше 20 тисяч гривень для лікарів (крім лікарів-інтернів) і професіоналів з вищою немедичною освітою, допущених до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я;
  • на рівні не менше 13,5 тисяч гривень для фахівців із початковим рівнем (короткий цикл) вищої медичної освіти та першим бакалаврським рівнем вищої медичної освіти.

Постанова розповсюджується на всі державні та комунальні заклади охорони здоров'я, а також заклади, які уклали договір з Національною службою здоров'я України. Постанова набуває чинності з дня публікації та застосовується з 1 січня 2022-го.

Також встановлено, що граничний розмір надбавок, передбачених у підпункті “а” підпункту 2 пункту 3 Постанови № 1298, може бути збільшений для досягнення розміру нарахованої заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров'я державної або комунальної форми власності. Такі надбавки не враховуються під час установлення доплат та інших надбавок медичним працівникам закладів охорони здоров'я державної або комунальної форми власності.

Диференціація заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров'я державної або комунальної форми власності здійснюється у межах фонду оплати праці шляхом встановлення доплат та надбавок з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи.

У разі встановлення медичному працівнику неповного робочого дня або неповного робочого тижня, а також під час невиконання працівником у повному обсязі встановленої норми тривалості робочого часу вимога щодо указаного розміру оплати праці застосовується пропорційно до відпрацьованого часу.

 

Головний державний інспектор Управління

Держпраці у Полтавській області

Тетяна ЖОЛОБ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора