Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги платників податків!

Дата: 30.12.2021 08:20
Кількість переглядів: 782

Повідомляємо, що з 1 січня 2022 року набирають чинності положення абзацу четвертого пункту 61 підрозділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, згідно з якими фізичні особи – підприємці, що перебувають на спрощеній системи оподаткування, а саме платники єдиного податку ІІ-IV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) для здійсненні розрахункових операцій.

Для спрощення та полегшення процесу реєстрації розрахункових операцій рекомендуємо використовувати матеріали банеру «Програмні РРО», що розміщений за інтернет-адресою https://tax.gov.ua/ baneryi/programni-rro/.

Матеріали банеру містять актуальні нормативно-правові акти, які регулюють відносини у сфері реєстрації та застосування РРО/ ПРРО, відповіді на поширені питання, що надходять до ДПС від користувачів ПРРО, презентаційні матеріали тощо.

Також у банері наявні покрокові інструкції зі встановлення та налаштування ПРРО (https:// tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovihoperatsiy/programniy-reestratorrozrahunkovih-operatsiy-/ та https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovihoperatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/), відеоуроки щодо реєстрації ПРРО та відеоінструкція щодо порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців (https:// tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ video-lessons/).

Відеоуроки щодо формування електронної печатки для ПРРО розміщено за інтернет-адресою https://tax.gov.ua/baneryi/programnirro/elektronni-dovirchi-poslugi/.

Крім того, за допомогою з питань реєстрації та застосування ПРРО платники податків можуть звернутися до відповідальних посадових осіб центрів обслуговування.

Зіньківська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора