Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулися заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

Дата: 26.11.2021 16:15
Кількість переглядів: 611

Сьогодні в Зінькові та по всіх старостинських округах Зіньківської громади відбулися жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

До пам’ятників жертвам Голодомору всієї громади було покладено квіти та колоски. Учасники мітингів вшанували світлу пам’ять загиблих у страшні роки голоду.

Ми ніколи не повинні забувати про ті страшні події, які, без сумніву, є найбільшою трагедією нашої історії.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 12 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 14 людей, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 17 людейНа зображенні може бути: 11 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора