A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Жительці Василе-Устимівки - 90

Дата: 25.11.2021 09:15
Кількість переглядів: 281

22 листопада відзначила 90 років від дня народження жителька села Василе-Устимівка Покровського старостинського округу Зіньківської міської ради Ганна Єщенко.

Народилася Ганна Петрівна в с. Василе-Устимівка, де крім неї була вже старша сестра Марфа (07.07.1929р.н., яка є найстаршою жителькою села). Маленька Ганна закінчила всього 4 класи школи, але навчалася і до війни, і під час окупації, і вже після звільнення села від гітлерівців. 13-річною дівчинкою розпочала свою трудову діяльність в місцевому колгоспі на різних роботах і все трудове життя на різних роботах. Жила у будинку діда з бабою, який вцілів під час війни, на цьому місці разом з чоловіком (нині покійним) Іваном Григоровичем, побудували будинок, де вона проживає й донині. Виростили, виховали і вивели в люди двох дітей: дочку Катерину і сина Миколу.

З нагоди дня народження до оселі ювілярки завітали: староста Покровського старостинського округу Олександр Скрипник, завідуючий місцевим ФАПом, фельдшер Анатолій Войко, соціальна працівниця Зіньківського територіального центру Тетяна Гриньова, які привітали ювілярку з днем народження, побажали здоров’я та тихої старості, передали вітання та продуктовий набір від Зіньківської ветеранської організації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора