Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

ПРО ЧЕРГОВУ ПЕРЕВІРКУ ЗА ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ

Дата: 19.11.2021 14:35
Кількість переглядів: 412

18 листопада 2021 року працівниками Полтавського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області, відділення поліції №4 Полтавського районного управління поліції ГУ НП в Полтавській області та Зіньківської міської ради комісійно проведено перевірку суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного обслуговування населення.

Загалом було перевірено 4 суб’єкти господарювання.

Особлива увага комісії приділялася дотримання  рекомендацій відповідно до постанови Головного держаного санітарного лікаря України №17 від 09.05.2020 року .

Найбільш поширеними  порушеннями були:

  • відсутність відміток про проведення вологого прибирання з використанням миючих та дезінфікуючих засобів;
  • відсутність централізованого збору використаних засобів індивідуальних засобів захисту, паперових серветок в окремих контейнерах з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами для подальшої утилізації.

Працівниками Полтавського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області, складено відповідні листи опитувальники, де було відображено дотримання вимог вище згаданої постанови.

Даний захід був проведений у зв’язку з суттєвим загострення епідемічної ситуації на території Зіньківської громади, та  за для попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Бережіть своє здоров’я і життя!

Фото без описуФото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора