A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Проведено перевірку дотримання карантинних вимог

Дата: 10.11.2021 14:51
Кількість переглядів: 522

10 листопада 2021 року тимчасовою комісією  з проведення контролю виконання заходів з дотримання карантинних вимог на території Зіньківської територіальної громади в місцях масового скупчення людей, проведено перевірку суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, розважальної діяльності, надання послуг громадського харчування на території Зіньківської територіальної громади.

У складі комісії взяли участь представники Полтавського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області, відділення поліції №4 Полтавського районного управління поліції ГУ НП в Полтавській області та Зіньківської міської ради.

У ході перевірки суб’єктів господарювання проведено роз’яснювальну роботу, надано відповідні рекомендації відповідно до постанови Головного держаного санітарного лікаря України №17 від 09.05.2020 року .

Найбільш поширеними порушення стали:

  • відсутність виміру температурного скринінгу працівників;
  • відсутність відміток про проведення вологого прибирання з використанням миючих та дезінфікуючих засобів;
  • відсутність маркування, з метою уникнення скупчення в черзі з дотримання дистанції між клієнтами не менше 1,5 м;
  • відсутність централізованого збору використаних засобів індивідуальних засобів захисту, паперових серветок в окремих контейнерах з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами для подальшої утилізації.

Даний профілактичний захід був проведений за для попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

У зв’язку з суттєвим загострення епідемічної ситуації та застосування додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів відповідного рівня епідемічної небезпеки перевірки будуть проводитися систематично.

За результатами даної перевірки було притягнуто громадянку, яка порушила правила проїзду в громадському транспорті, та ФОП за порушення правил торгівлі продовольчими товарами,які зазначені в Постанові державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 р. №17.

Бережіть своє здоров’я і життя!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора