A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Пацієнтів із Covid-19 лікуватимуть у Зіньківській лікарні

Дата: 09.11.2021 10:09
Кількість переглядів: 508

Пацієнтів із Covid-19 приймає  Зіньківська міська центральна лікарня.  Перелік медичних закладів для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 оновили. Цього рішення вдалося досягти завдяки сприяння народного депутата України Олега Кулініча  та клопотань Зіньківської міської ради  і Зіньківської  міської центральної лікарні, адже  пандемія знову набирає обертів і найбільше навантаження мають лікарні Полтавської області. А мешканці Зіньківської громади лікувалися далеко за межами місця їх постійного проживання – в медичних закладах Миргорода, Полтави, Гадяча. Тому для мешканців Зіньківської громади  відновлено лікування пацієнтів з COVID-19  на базі Зіньківської міської центральної  лікарні.

Стаціонарна медична допомога пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього, які за медичними показаннями потребують госпіталізації  надається у стаціонарі Зіньківської міської центральної лікарні. На сьогодні лікарня на стадії підписання відповідного договору з Національною службою здоров’я України.

За інформацією Олександра Запорожченка, директора Зіньківської міської центральної лікарні, для  хворих на коронавірусну хворобу виділена частина ліжок на  базі інфекційного відділення Зіньківської міської центральної лікарні (смт. Опішня) та терапевтичного відділення Зіньківської міської центральної лікарні. 

Зіньківська міська центральна лікарня  забезпечена необхідним медичним персоналом та необхідним  резервом медикаментів  і виробів медичного призначення  для надання хворим медичної допомоги на коронавірусну хворобу.  Забезпечення  медикаментами, засобами  і виробами медичного призначення здійснюється відповідно до  Національного переліку лікарських засобів та в межах   фінансування Національною службою здоров’я України.

Не дивлячись на те, що інформація про брак медичного кисню в багатьох лікарнях населених пунктів України шириться в засобах масової інформації, Зіньківська міська центральна лікарня  киснем  для кисневої терапії  забезпечена.

Шановні мешканці Зіньківської громади! Не ігноруйте карантинні заходи: носіть маски, ретельно мийте руки, дотримуйтесь соціальної дистанції. Це той необхідний мінімум, що потрібен, аби епідемія не вийшла з-під контролю,  адже в громаді  постійно збільшується кількість хворих на COVID-19 осіб. Рівень захворюваності може призвести до критичної ситуації — браку ліжок, медикаментів  і медичних працівників.

Не зволікайте із вакцинацією! Бережіть себе та рідних!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора