A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні жителі Зіньківської громади!

Дата: 09.11.2021 08:54
Кількість переглядів: 380

Щиро вітаю всіх вас із Днем української писемності та мови! За християнським календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Мова – це основа духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Покоління наших предків мріяли і виборювали своє право на українську мову. Тож нині ми маємо користуватись ним із честю та гідністю. Не ганьбіть мови лайкою, брехнею, образами. Хай ваше слово буде словом правди і добра. Сповна насолоджуйтесь цим скарбом: спілкуйтеся, читайте книги, співайте пісні, дивіться кіно – українською.

Плекаймо свою рідну мову, розвиваймо її, працюймо над зростанням її престижу. Це святий обов’язок і почесна місія кожного з нас.

Нехай рідне слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя всім і добра, миру і злагоди, достатку і процвітання, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої громади та всієї Батьківщини.

Із повагою – міський голова Сергій Максименко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора