A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги жителів громади!

Дата: 02.11.2021 08:17
Кількість переглядів: 699

30 жовтня стартувало голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету, кожен  охочий може підтримати цікаві ініціативи школярів нашої громади.

Серед 169 проєктів, поданих зі всієї області, три - від Зіньківщини. Ці проєкти написали діти, у їх рамках вони хочуть втілити свої мрії та бачення, якою повинна бути сучасна українська школа. 

Знайомтеся з проєктами:

изображение_viber_2021-10-07_14-35-11-677-min.jpg

проєкт № 160 – «Створення центру польської мови та культури у Зіньківському ліцеї імені М.К.Зерова», автор Рената Герасименко;

Без названия.jpg

проєкт №161 – «Облаштування класу під відкритим небом на території Тарасівської гімназії», автор Олексій Дроб’язко;

1635164952509.jpeg

проєкт №162 – «Сучасний кабінет – творча лабораторія учнів та вчителя» - створення сучасного кабінету хімії в Опорному закладі «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1», автор Єгор Золочевський.

Щоб проголосувати за проєкти, зайдіть на сайт https://smartregion.pl.ua/ та підтримайте проєкти за допомогою власного цифрового підпису  або через систему Приват24.

Пам'ятайте: ці проєкти написали діти нашої громади. Це їх мрії. Кому, як не нам, дорослим, потрібно допомогти їх втілити. І зробити це не важко, варто лише "віддати свій голос". І тут немає різниці - чи ти живеш у Зінькові, чи в Артелярщині, як давно ти закінчив школу, і чи ходять до школи твої діти. Головне - підтримати наших дітей, дати їм шанс на перемогу!

 

Відділ економічного розвитку, муніципальних ініціатив та інвестицій

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора