A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Десята сесія міської ради

Дата: 18.10.2021 16:10
Кількість переглядів: 195

ПРОЕКТ

ЗІНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ДЕСЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

22 жовтня 2021 року о 10:00 год.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

п/п

Назва питання

 1.  

Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради восьмого скликання.

 1.  

Про обрання секретаря міської ради.

 1.  

Про зміни у складі виконавчого комітету Зіньківської міської ради.

 1.  

Про зміни у складі постійних комісій міської ради.

 1.  

Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Зіньківської територіальної громади на 2021 рік.

 1.  

Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Зіньківської територіальної громади на 2021 рік.

 1.  

Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Зіньківської міської територіальної громади на 2021 рік.

 1.  

Про придбання службового житла.

 1.  

Про затвердження звіту про виконання показників бюджету Зіньківської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року (рішеннядодаток 1додаток 2).

 1.  

Про внесення змін до показників бюджету Зіньківської міської територіальної громади на 2021 рік (рішеннядодаток 1додаток 2додаток 3додаток 4додаток 5додаток 6).

 1.  

Про Прогноз бюджету Зіньківської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (рішеннядодатокдодаток 1додаток 2додаток 3додаток 4додаток 5додаток 6додаток 7додаток 8додаток 9додаток 10додаток 11додаток 12).

 1.  

Про нову редакцію Статуту комунального некомерційного підприємства «Зіньківська міська центральна лікарня».

 1.  

Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська міська центральна лікарня» Зіньківської міської ради Полтавської області на 2021 рік.

 1.  

Про затвердження Програми забезпечення громадян Зіньківської територіальної громади, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2021-2024 роки (рішеннядодаток 1).

 1.  

Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік (рішеннядодаток).

 1.  

Про внесення змін до Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах на 2021 рік.

 1.  

Про внесення змін до Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення Зіньківської територіальної громади на 2021 рік (рішеннядодаток 3).

 1.  

Про внесення змін до Програми підтримки соціально-вразливих верств населення Зіньківської територіальної громади «Турбота» на 2021 рік.

 1.  

Про заклади освіти Зіньківської міської ради.

 1.  

Про затвердження структури і граничної штатної чисельності закладів дошкільної освіти Зіньківської територіальної громади.

 1.  

Про внесення змін до структури і граничної штатної чисельності закладів загальної середньої освіти Зіньківської територіальної громади.

 1.  

Про проект рішення про «Про реорганізацію Кирило-Ганнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Зіньківської міської ради Полтавської області».

 1.  

Про проект рішення про «Про реорганізацію Артелярщинської початкової школи Зіньківської міської ради Полтавської області».

 1.  

Про припинення Загрунівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Терем-теремок» Зіньківської міської ради Полтавської області.

 1.  

Про нову редакцію Положення комунальної установи «Зіньківський центр соціальних послуг» Зіньківської міської ради.

 1.  

Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів виконавчого комітету Зіньківської міської ради.

 1.  

Про внесення змін до Положення про щорічну премію Зіньківської міської ради імені Д.Д.Ровинського для учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Зіньківської міської ради.

 1.  

Про надання дозволу відділу освіти та молоді на списання транспортного засобу (мотоцикл).

 1.  

Про надання дозволу відділу освіти та молоді на списання транспортного засобу (автобус).

 1.  

Про затвердження в новій редакції Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища в 2021 році.

 1.  

Про проєкт «Надання послуг з монтажу та налагодження роботи телекомунікаційного обладнання системи відеонагляду в рамках проекту «Безпечне місто» на об’єктах Зіньківської територіальної громади Полтавської області».

 1.  

Про затвердження розпоряджень міського голови.

 1.  

Про затвердження договорів укладених міським головою.

 1.  

Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю апарату виконавчого комітету Зіньківської  міської ради в новій редакції.

 1.  

Про затвердження детального плану території розміщення тваринницької ферми великої рогатої худоби орієнтовною площею 5,9268 га, за адресою: вул. Миру, 1-А с. Покровське (Покровський старостинський округ Зіньківської територіальної громади) Полтавського району Полтавської області.

 1.  

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Зіньківської міської ради, що не підлягають приватизації.

 1.  

Про внесення змін до рішення п’ятої сесії восьмого скликання від 23 лютого 2021 року «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Зіньківської міської ради Другого типу для передачі в оренду без проведення аукціону».

 1.  

Про передачу основних засобів з балансу виконавчого комітету Зіньківської міської ради на баланс фінансового управління виконавчого комітету Зіньківської міської ради.

 1.  

Про укладення договору позички легкового автомобіля.

 1.  

Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь