A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановна громадо!

Дата: 12.10.2021 11:19
Кількість переглядів: 993

З 1 січня 2022 року в країні стартує державна програма «Рука допомоги», яка реалізовується Міністерством соціальної політики в межах проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки Світового банку.

Державний пілотний проєкт Мінсоцполітики дає шанс людям, які втратили роботу, кардинально змінити своє життя.

І чим ближче до старту, тим більше у людей запитань. Чи справді малозабезпечені, які зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні, зможуть отримати поворотну фінансову допомогу до 97 500 гривень для придбання обладнання і матеріалів, необхідних для заснування власної справи? Без відсотків? І позику можна буде повернути протягом трьох років за рахунок сплачених податків і соціальних внесків з підприємницької діяльності? А якщо хтось працевлаштує на два роки двох осіб за направленням центру зайнятості, тому взагалі не треба буде повертати фінансову допомогу?

Багато хто хоче дізнатися більше про проєкт, бо бачить у ньому шанс змінити своє життя на краще.

Агентство стратегічних рішень ShiStrategies є консультантом Проєкту Міністерства соціальної політики України за підтримки Світового банку «Підготовка та впровадження інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо популяризації Проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися за телефоном: 099-311-36-02 – Інна Золочевська.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора