A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 07.10.2021 14:20
Кількість переглядів: 744

29 вересня цього року відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке провів міський голова Сергій Максименко. На розгляд винесли 30 питань порядку денного. З усіх були ухвалені відповідні рішення.

Виконавчий комітет заслухав звіти начальника відділу житлово-комунального господарства Олександра Полюляха про основні напрямки діяльності МКП «Зіньківський комунгосп» та підготовку бюджетних установ до опалювального періоду, а також начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації» виконавчого комітету Зіньківської міської ради  Віти Дахно про діяльність цього підрозділу, виконання наданих повноважень.

Про роботу комунальної установи «Зіньківський центр соціальних послуг» Зіньківської міської ради говорила директор Людмила Косяк. За її словами, у відділенні соціальної допомоги вдома працює 38 соціальних робітників, які надають соціальні послуги в 44 населених пунктах громади. Основна частина отримувачів послуг – це непрацездатні громадяни. Членами виконкому підтримано утворення на базі центру соціальних послуг служби з перевезення «Соціальне таксі».

На посаду директора комунального підприємства «Світанок» Зіньківської міської ради Полтавської області призначено Анатолія Мирошниченка.

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення про взяття на облік для позачергового одержання житлової площі Вікторії Зуй і внесення до переліку службового житла виконавчого комітету Зіньківської міської ради трьохкімнатної квартири. 
Також були затверджені Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Зіньківської міської ради, Порядок  визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території населених пунктів Зіньківської міської територіальної громади; підтримані зміни в персональному складі комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Зіньківської міської ради, а також розглянуто  питання про надання статусу дитини сироти та  виведення з будинку сімейного типу відповідно до законодавства України двох дітей–сиріт, які будуть перебувати  на подальшому утриманні держави.

Окрім того, під час засідання розглянули звернення громадян про надання їм одноразової матеріальної допомоги на лікування, поховання близьких людей та потерпілим від пожежі. Одноразову фінансову підтримку на суму 113,5 тис. грн надано 51 особі. Члени виконкому працювали злагоджено та конструктивно.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора