A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Вони чекають на вас!

Дата: 30.09.2021 08:30
Кількість переглядів: 389

30 вересня Україна відзначає свято людяності й доброти – День усиновлення. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, котрі за різних обставинах втратили власні сім’ї.

Для забезпечення права кожної дитини на виховання в родині, наразі в Україні швидкими темпами розвивається система усиновлення – приклад відродження справжніх сімейних цінностей. Усиновителі заслуговують на велику повагу від оточення, адже усиновлення –  це особливе батьківство. Це велика радість і водночас велика жертовність.  Це благородний і непростий шлях до щасливої родини.

Доброта й любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям, адже діти – наша надія і наше майбутнє. А щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про тих дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наш спільний обов’язок суспільства, держави.

Усе більше й більше сімей Зіньківської територіальної громади відкривають свої серця й двері домівок для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. На сьогодні жителями ТГ усиновлено 7 діток, 13 перебувають під опікою. На території функціонують 5 дитячих будинків сімейного типу та 6 прийомних сімей, у яких виховують 50 прийомних дітей. Ці сім’ї дали маленьким жителям найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу й тепло. Але є хлопчики та дівчатка, які ще чекають на таку бажану для них сім’ю.

Щиро бажаємо батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Хай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай ваше життя буде безхмарним та заможним. Хай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті, а любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть у побудові міцної родини! Щиро сподіваємося, що серед нас є люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою зуміють відігріти маленькі серця, врятують їх від відчуття непотрібності, самотності. Діти чекають на вас!

Служба у справах дітей

Зіньківської міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора