A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Анастасія Дахно - лідер художньої студії «Первоцвіт»

Дата: 21.09.2021 08:50
Кількість переглядів: 337

Дахно Анастасія відвідує художню студію «Первоцвіт» вже сьомий рік. З перших днів навчання дівчинка вразила всіх своєю наполегливістю і старанністю. Тепла і щира, надзвичайно працьовита, Настя є справжнім лідером дитячого колективу. Вона залюбки допомагає проводити виховні заходи, майстер-класи, активно бере участь у конкурсах з декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва різних рівнів. Щороку в її арсеналі з’являються нові перемоги і досягнення.

Літо і початок нового навчального року видались надзвичайно «врожайними» для юної художниці. Вона стала переможцем IV Всеукраїнського відкритого дистанційного конкурсу-виставки декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки 2021», Лауреатом Гран-Прі премії у Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Весняні фантазії», зайняла I місце у Міжнародному конкурсі «Щасливе дитинство» в категорії 12-16 років, який проводився у Туркменістані.

4 вересня, під час святкування Дня міста Зінькова оримала від міського голови диплом і подарунковий сертифікат за перемогу у конкурсі «Квітне рідна старона, ніби квітка весняна».

Всі учні художньої студії «Первоцвіт» щиро радіють успіхам Насті і бажають їй нових творчих досягнень і яскравих перемог!

Керівник художньої студії

Майя Ландик


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора