Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги жителів Зіньківської громади!

Дата: 02.09.2021 11:10
Кількість переглядів: 1193

Через підвищення світової ціни на блакитне паливо абонентів «Полтавагаз збуту» знову переводять на газ ПОНу.

З 1 вересня всі абоненти ТОВ «Полтавагаззбут» знову отримуватимуть газ від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Це товариство буде постачати газ усім побутовим споживачам, як «постачальник останньої надії» (ПОН), за ціною 12 грн за 1 м³.

Таке рішення прийняли у зв’язку зі значним зростанням ринкової ціни на природний газ. ТОВ «Полтавагаз збут» надалі не може постачати населенню газ за ціною 9,99 грн за 1 м³. Директор підприємства «Полтавагаз збут» Григорій Перерва пояснив, що наразі ринкова ціна газу в Україні склала 22 тис. грн за 1000 м³.

Оплату за спожитий газ у серпні споживачі мають здійснити протягом вересня ТОВ «Полтавагаз збут». Реквізити для оплати незмінні.

На вересень «Полтавагаз збут» встановив нову ціну — 19,8 грн за 1 м³. Мешканці, які бажають залишитися абонентами «Полтавагаз збуту» мають знову підписати заяву-приєднання на постачання природного газу.

Це уже друге переведення полтавських абонентів на газ ПОНу. 1 березня ТОВ «Полтавагаз збут», через порушення вимог Кодексу газотранспортної системи, припинило постачати газ 349 тисячам клієнтів. Всіх абонентів на 60 діб перевели на блакитне паливо «Нафтогазу».

За кілька місяців «Полтавагаз збут» повернув більшу частину своїх клієнтів. Виходить, що люди дарма стояли до абонентського відділу «Полтавагаз збуту», а сама компанія знову втратила своїх клієнтів.

Надалі у людей є три варіанти дій:

  • підписати договір із «Полтавагаз збутом» за місячним тарифом — і продовжувати сплачувати 19,80 грн за 1 м³;
  • підписати договір з «Нафтогазом» чи будь-яким іншим трейдером (їх перелік можна переглянути на сайті Gazpravda). Для прикладу, в «Нафтогазі» річний тариф, який діятиме до травня 2022 року, складає 7,96 за м³;
  • залишатися на постачальнику останньої надії й платити по 12 грн за м³.

Пояснимо більш наочно. Ситуацію можна порівняти це з тим, що людей вигнали на вулицю й тепер вони стоять між двома дверима. Якщо вони постукають у двері «Нафтогазу» — платитимуть по 7,96 грн за м³. Якщо з якихось причин захочуть постукати у двері «Полтавагаз збуту» — платитимуть по 19,80 грн за м³. Якщо нічого не робитимуть і сидітимуть на вулиці — платитимуть по 12 грн за м³.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора