A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Мій рідний край – село моє!

Дата: 30.08.2021 15:54
Кількість переглядів: 412

       Мій рідний край!

       Тут люди працьовиті,

       Смачний тут хліб,  веселії пісні,

       Багатий він минулим і майбутнім.

       І я щаслива,  що живу на цій землі.

28 серпня 2021року відбулося святкування Дня села у Лютенських Будищах. Розпочали товариським  футбольним матчем «Ветерани – Молодь», на якому отримали задоволення від дружньої атмосфери та від самої гри. Концертну програму розпочали, як зазвичай, нашим рідним   Гімном  України та «Піснею про Лютенські Будища».

Святкували від великого до малого – і односельці, і гості з задоволенням гуляли до самого ранку. А гуляти було де, бо креативні фотозони запрошували і манили до себе зфотографуватися, а банер з написом: «Я люблю Лютенські Будища» красувався посеред стадіону. Креативно і з любов’ю було представлено палатки з різними стравами: духмяною кашею, вареничками з різними начинками, пирогами та борщем.

Вітали зі святом всіх присутніх староста села Білик Михайло Іванович та заступник Зіньківського міського голови  Кришталь Альона Олексіївна. Вони і подяки виносили,  і подарунки вручали, ще й гарними привітаннями душу звеселяли. А подяки і привітання приймали найстарші жителі села це:  Литвиненко Ганна Єфимівна, Діщенко Павлина Михайлівна, Удовиченко Андрій Федотович. Також подарунком привітали і найменшого жителя села –Мохнацького Михайла Єгоровича. Із золотим весіллям поздоровили  сім’ю Миколи та Марії Горопашних. Вітали всіх і бажали  жити щасливо, бути здоровими та кріпкими, зичили наснаги та кохання, добробуту та величі.

Не минули увагою всі  установи, які працюють в нашому окрузі, найперших згадали медичних працівників, які в цей нелегкий час, працюють непокладаючи рук: Слинько Тетяну Миколаївну,  Рижу Ларису Вікторівну, Бутенко Наталію Миколаївну та працівників амбулаторії: Ниценка Івана Михайловича, Слинька Володимира Олексійовича.

Відзначили  Лютенськобудищанську школу з її працівниками, на чолі з директором Таран Наталією Володимирівною; заклад дошкільної освіти «Берізка» зі всіма працівниками та директором Горопашною Ларисою Сергіївною; Лютенськобудищанський  будинок культури з його працівниками та директором Слиньком Володимиром Григоровичем, а також відзначили ансамблі «Лілею» та «Сузір’я»  цінним подарунком. Також вітали  бібліотеку-філію з бібліотекарем – Немченко Ніною Володимирівною; поштове відділення з його працівниками, на чолі з Будаєвою Тетяною Іванівною.  Дякували всім селянсько-фермерським господарствам, ФОПам і приватним підприємцям, всім  іншим  структурам, що працюють у нашому окрозі.

А ще нагородили кубком і подякою Ковалика Ігоря Васильовича, який виступав  за свою малу Батьківщину на конкурсі «Кращий спортивний старостат Зіньківської територіальної громади», який активно підтримує спорт у селі.

За патріотичну  позицію та сміливість подякували Івану Злепку, Олександру Теслі, Роману Бражнику, Єгору Мохнацькому, Андрію Шкицькому – односельцям, які були в зоні АТО.

На території  нашого старостату  проживало чимало  ветеранів Великої Вітчизняної Війни, солдатських вдів,  але ми пишаємося, що сьогодні можемо подякувати особисто двом учасникам бойових дій у роки Великої війни – Злепку  Миколі Кіндратовичу  та Удовиченку  Андрію  Федотовичу.

На їх адресу лунали побажання щедрої долі, мирного неба, яскравого і теплого сонечка та благодаті. А тих хто не повернувся вшанували хвилиною мовчання.

Неможливо було не згадати і ліквідаторів ЧАЕС, які незважаючи на всі загрози, рятували й допомагали іншим. На превеликий жаль у нашому старостаті їх залишилось лише двоє – Ниценко  Іван Михайлович та Постернак Олександр Андрійович.

Концертна програма тривала три години і за цей час вітали  всіх жителів села, всіх людей, які допомогли в організації святкування, всіх, хто не пошкодував свого часу і прийшов робити фотозони, хто трудився над прикрашанням сцени, хто  презентував свої вишивки і роботи на святі села.

А піснями і танцями вітали учасники художньої самодіяльності Лютенськобудищанського СБК, а саме: клуб за інтересами  «Надвечір’я»,    ансамбль «Сузір’я», ансамбль «Лілея», квартет  «Акорд», солісти –Оксана Мильченко,   Любов Нестеренко, Марина Логвиненко, Лариса Горопашна, Володимир Слинько, наш баяніст Григорій Слинько,  запрошені наші  друзі,  яким ми безмежно вдячні:  Юмашеви  Катя і Тамара, Ващук Лєна і  Удовиченко  Люда.

Святкову дискотеку провів  дует «Фреш», танцюючих було чимало, всі були на позитиві й танцювали майже до ранку.

А ще  милувалися чудовим салютом, який своїми вогниками запалював серця!

Художній керівник Лютенськобудищанського сільського будинку культури

Валентина Зан


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора