Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Які «гарячі» питання порушили під час телефонної лінії з міським головою

Дата: 13.08.2021 11:42
Кількість переглядів: 339

Дійсно «гарячою» була «Пряма телефонна лінія», яку провів міський голова Сергій Максименко, спілкуючись із жителями громади 5 серпня. Спектр порушених питань та проблем був досить широким. Жительку Зінькова Р.Ківшик цікавило, чому перевізник В. Данік припинив курсування автобуса за маршрутом «Зіньків – Саранчівка», а жительку с. Високе В. Колєснікову цікавило, коли відновить автобусне сполучення Високого з Зіньковом та Полтавою ПрАТ «АТП-15339».

Житель Зінькова В. Галіфостов укотре порушив питання щодо ремонту комунальниками парапетів багатоквартирного житлового будинку по вулиці Першотравневій, 19.

Зіньківець, житель вул. Сумської, громадянин Ш. скаржився на те, що він справно сплачує за вивезення твердих побутових відходів, а його сусід, який щоденно виносить сміття до контейнерів, цього не робить.

Жителі вул. Гончарної в Зінькова Г. Колісник та В. Новікова скаржилися на рух вантажного транспорту та сільськогосподарської техніки АТП-15339 по їх вулиці та просили «переселити» автопідприємство на околиці міста, або хоча б встановити забороняючі проїзд по Гончарній дорожні знаки для такого транспорту.

Жителі будинку №73 по вул. Воздвиженській скаржилися на сусідів з вулиці Дроздівської, які безприв’язно тримають собак, а також просили встановити майданчик в їх дворі та провести освітлення.

Батьки вихованців дитячого садка №1 «Ромашка» Зінькова звернулися з проханням щодо асфальтування стоянки для легкового транспорту біля дошкільного закладу, куди вони щоденно привозять своїх дітей.

Мешканці вул. Гоголя, громадяни К. і Б. скаржилися на працівників відділу благоустрою, які обіцяли ще в червні підсипати частину цієї вулиці щебенем, але й до цього часу цього не зробили.

Декілька дзвінків стосувалися земельних питань, зокрема чому депутати на сесіях не затверджують виготовлені жителями сіл проекти землеустрою та технічну документацію.

За результатами телефонної лінії міським головою були дані відповідні доручення керівникам відділів і служб міської ради.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора